Yükleniyor...
 • Thumbnail

BAHÇELİEVLER FUTBOL OKULU KARAGÜMRÜK SPOR KULÜBÜ 

BAHÇELİEVLER Karagümrük Spor Kulübü Futbol Okulu Kursu Çalışmalarımız Başlamıştır.
 Çocuğunuzun enerjisini en doğru şekilde kullanabilmesi, sosyalleşmesi, takım çalışmasını öğrenmesi ve spor hayatına küçük yaşlarda başlaması İçin geç kalmayın.

BAHÇELİEVLER Futbol Okulu Kursumuzda:

 • BAHÇELİEVLER Futbol Okulu Antrenmanlarımız 18 kişilik gruplar halinde Çalışmalarını yapmaktadır.
 • Futbol Okulu Grupları yaşlara göre ayarlanmıştır.
 • Antrenmanlarımız Tecrübeli, futbol geçmişi olan eğitmenler eşliğinde yapılmaktadır.
 • Spor Biliminden faydalanarak futbolda yetenekli bireylerin tespit edilip geliştirilmesi sağlanmaktadır.
 • Yıl içerisinde düzenlenecek kamp ve turnuvalarda Karagümrük Futbol Akademisi Antrenörleri tarafından izlenme ve değerlendirilme şansı
 • Karagümrük Spor Kulübü Futbol Akademisinde lisanslı futbolcu olma şansı
 • Gelecek yıllarda Karagümrük Futbol Akademisi’nde forma giyme şansı

 

Karagümrük Futbol Okullarımızda:

 • Çocukların erken yaşlarda futbolla tanışmalarını sağlamak
 • Çocukların küçük yaşlarda sistemli ve disiplinli çalışmalar sonucunda futbol eğitimi almalarına yardımcı olmak,
 • Sosyal yaşamda kendi kendilerine yetebilen, topluma yararlı bireyler olarak kazandırılmasına katkıda bulunmak
 • Futbol Okulu düzeyinde çocuklara yönelik çalışmalarda en yüksek kalitede futbol eğitimi vermek, çocuklara teknik ve sosyal alanda temsili yetenekleri kazandırmak amacıyla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

 

BAHÇELİEVLER’da “KARAGÜMRÜK SPOR KULUBÜ” bünyesinde hizmet verdiğimiz futbol okulumuzda gençler hem bedenlerini hem de ruhlarını yenileyecek.
 Futbol Okulu Antrenmanları ile Çocukların fiziksel gelişimini desteklerken eğlenmelerine yardımcı olan BAHÇELİEVLER futbol okulu sayesinde kendilerine bir hobi edinecekler ve bu hobinin ileride profesyonel bir branşa dönüşmesini sağlayacaklar.

Her bir çocuğa hassasiyet ile yaklaşan kuruluşumuz, futbol okulu denince akla ilk gelen adreslerden bir tanesidir. Çocuklara verdiğimiz psikolojik ve psikolojik destek sayesinde onların öz güvenli, bedensel ve ruhsal olarak sağlıklı birer birey olmalarını sağlıyoruz.

Sunduğumuz destek ve bilgi ile futbol eğitiminin standartlarını yükselten kuruluşumuz, futbol kursu konusunda uzman olan eğitimcileri ile çocukların sorumluluk sahibi, takım ruhunu anlayan birer birey olmalarını sağlıyor.

BAHÇELİEVLER futbol kursu sonrasında çocuklarımıza verdiğimiz yeterlilik belgesi ile de onların bu branş üzerinden ilerlemelerini sağlıyoruz. Birçok artısı bulunan futbol okulumuzda, çocukların güven içerisinde, ideal bir ortamda futbol oynamalarını sağlıyoruz. Bunun yanı sıra eğitim verdiğimiz tesislerin, belirli kriterleri taşımasına özen gösteriyoruz. Hizmet verdiğimiz süreç içerisinde çocukların zemine uygun olan ayakkabıları ve tekmelikleri kullanmalarını sağlıyoruz.

Futbol Eğitimine Tam Destek
 Futbolun gelişmesi ve ilerlemesi için verdiğimiz destekte tam kapsamlı olarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Futbol okulu kapsamında sunduğumuz hizmetler dahilinde, çocukları hoşgörü, şefkat ve sevgi ile eğitiyoruz. Alanında uzman olan antrenörlerimiz sayesinde tam kapsamlı olarak sunduğumuz futbol kursu eğitiminde karşılıklı saygıyı odak noktamıza koyarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Öğrencilerimizi gelişim özelliklerine göre gruplandırma yaparak onların yaş gruplarına uygun olarak eğitim almalarını sağlıyoruz. Cinsiyet ve farklı ihtiyaçların göz önünde bulundurulduğu futbol okulu BAHÇELİEVLER merkezimizde her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz.

Yaygın bir konu olan eğitim ve futbolun bir arada yürütülemeyeceği ile ilgili olan tabuları yıkıyoruz. Eğitim saatlerimizi okullara uygun olarak belirleyerek öğrencilerin hem okula devam etmelerini hem de futbol kursu almalarını sağlıyoruz.

Hayatın her alanında olduğu gibi futbolda da hem kazanmak hem de kaybetmek vardır. Öğrencilerine bunu en iyi şekilde aşılayan kurumumuz, önemli olanın kazanmak olmadığını öğrencilerine empoze ediyor.

 

Futbol Kursunda Nitelikli Eğitim
 BAHÇELİEVLER Futbol Okulu Kursu kapsamında öğrencilerimize eğlenebilecekleri bir ortam sunuyoruz. Dostane bir ortam içerisinde eğlenen öğrencilerimizin saha etrafında bulunan diğer insanlardan etkilenmemesi için de gerekli önlemlerimizi alıyoruz. Etraftan baskıya maruz kalan öğrencilerimiz, kendilerini tam olarak ifade edemeyebilirler. Bu nedenle aldığımız bir dizi önlem ile eğitim verdiğimiz öğrencimizin kendisini tam olarak yansıtmasını sağlıyoruz.

Kuruluşumuzda öğrenciye duygusal veya fiziksel şiddet içeren hiçbir davranışta bulunulamaz. Çocukların baskıya maruz kalması, hem spordan uzaklaşmalarına neden olacak hem de duygusal olarak çöküntü yaşamalarına neden olacaktır. Bu gibi durumlarla başa çıkabilmek adına hem kurumumuzda görev alan personellerimize eğitimler veriyor hem de konuyla ilgili ebeveynleri uyarıyoruz.

İletişim:
 BAHÇELİEVLER Futbol Okulu Kursu Hizmetimizden faydalanmak için web sitemizde bulunan başvuru formundan veya İletişim Numaramızdan ulaşabilirsiniz.

BAHÇELİEVLER futbol okulu kayıtları için yüz yüze iletişim kurmanız da mümkün. Aklınıza takılan tüm soruları büyük bir memnuniyet ile yanıtlayan uzmanlarımız, futbol okulu kapsamında miniklerin alacağı eğitimlerle ilgili detaylı bilgilendirmede bulunabilirler.

Yorum Ekle
Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız...

Futbol Okulları

Tümünü Göster
Kurs Whatsapp
Yukarı