Yükleniyor...
  • Thumbnail

Sefakoy Basketbol Okulu Nova Basket (Küçükçekmece-Sefaköy)

Nova Basket Spor Kulübü
Sefaköy Nova basket spor kulübü 2021 Yılından itibaren, Sefaköy'de 6-17 yaş arası çocuklarımıza ve gençlerimize yönelik sportif çalışmalar yapan, onların bireysel gelişimlerine olumlu katkı sağlayan güvenilir ve tecrübeli antrenörler eşliğinde hayatları boyunca unutulmayacak deneyimler sunan büyük bir ailedir.

6-17 yaş aralığında her seviyede kız - erkek katılımcıya açık olan basketbol okulumuzda katılımcılar, haftada minimum 3 gün antrenman yapmaktadırlar.

Sefaköy Basketbol Okulu Altyapımıza katılım gösteren minik sporcularımıza sağlamış olduğumuz özel eğitsel oyunlar ile desteklenen antrenman programları uygulanmaktadır. Temel amacımız önce iyi insan sonra iyi sporcu yetiştirmek olan kulübümüzde, başarılı olan sporcularımız, her kategoride TBF Altyapı liglerinde mücadele eden takımlarımızda lisanslı basketbolcu olma fırsatını elde ediyorlar.

Kulübümüz antrenmanlar ve sezon içindeki maçlar dışında, yaz ve kış kampı organizasyonları düzenleyerek onların unutulmayacak deneyimler kazanmalarına yardımcı oluyor.

Türkiye’nin geleceği olan çocuklarımıza ve gençlerimize dokunmak, onları yetiştirmek ve ülke basketboluna kazandırma yolunda emin adımlarla ilerleyen Nova basket ekibiyle tanışmak, organizasyonlara dahil olmak ve detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Ekle
Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız...

Basketbol Okulları

Tümünü Göster
Yukarı