Yükleniyor...
  • Thumbnail

ATAKENT-KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL OKULU KURSU Anadolu Efes Spor Kulübü

ATAKENT-KÜÇÜKÇEKMECE Anadolu Efes Spor Kulübü Basketbol Okulu, Anadolu Efes ve ANKA Spor organizasyonu Türk basketboluna yeni yıldızlar kazandırmak ve Türkiye’de basketbol sevgisini daha geniş kitlelere yaymak adına Basketbol Okulu Çalışmalarına Başladı.

ATAKENT-KÜÇÜKÇEKMECE Anadolu Efes Spor Kulübü Basketbol Okulları’nda birçok çocuk basketbol ile tanışırken, katılımcıların basketbol yetenekleri de ölçülecek. ATAKENT-KÜÇÜKÇEKMECE Basketbol Okulunda başarılı performans gösteren katılımcılar, ilerleyen dönemde Anadolu Efes altyapı takımlarına katılma fırsatı da bulabilecek.

5-15 yaş aralığındaki çocukların katılabileceği Anadolu Efes Spor Kulübü Basketbol Okulları’nın ilk eğitim dönemi, Haziran ayı sonuna kadar devam edecek.

Okulların eğitim-öğretim dönemi içerisinde devam edecek ve ANKA Spor tarafından düzenlenecek Anadolu Efes Spor Kulübü Basketbol Okulları, antrenman programları sayesinde katılımcıların Anadolu Efes altyapı takımları seviyesinde basketbol eğitimi almalarını, takım olma bilinci kazanmalarını, sporcu disiplinine sahip olmalarını ve özgüven kazanmalarını sağlayacak. Ayrıca katılımcıların sosyalleşmelerine ve derslerine daha rahat konsantre olmalarına destek olacak.

ATAKENT-KÜÇÜKÇEKMECE Basketbol Kursumuzda Başarılı sporcular, Anadolu Efes altyapı takımlarında oynama fırsatı yakalayacak.

Basketbol eğitimlerinin yanı sıra bazı Anadolu Efes maçlarına ve antrenmanlarına götürülecek olan genç basketbolcular, antrenmanlarda başarılı performans göstermeleri halinde Türkiye Basketbol Federasyonu lisansı çıkarılarak ANKA Spor’ un bünyesinde yer alan dört spor kulübünden birinin forması ile altyapı turnuvalarına da katılacak.

Başarılı performans gösteren adaylar ise ayrıca Anadolu Efes Spor Kulübü altyapı takımlarının seçmelerine davet edilecek.

İstanbul ve Türkiye’nin birçok farklı noktasında basketbolcu adayları ağırlayacak olan Anadolu Efes Spor Kulübü Basketbol Okulları’nda katılımlar, şube kontenjanı ile sınırlı olacak.

Yorum Ekle
Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız...

Basketbol Okulları

Tümünü Göster
Kurs Whatsapp
Yukarı